Przejdź do treści
wirtualny_adres

WIRTUALNE BIURO

Twojej Firmy

wirtualny_adres

WIRTUALNY ADRES

Twojej Firmy

wirtualny_adres

WIRTUALNE WSPARCIE

procesów biznesowych
previous arrow
next arrow

KSIĘGOWOŚĆ

Księgowość a wirtualne biuro

Księgowość a wirtualne biuro? Jak to wygląda? W ramach naszego wirtualnego biura w Warszawie prowadzimy także usługi księgowe o szerokim zakresie. W naszym biurze rachunkowym obsługujemy wszystkich przedsiębiorców, niezależnie od rodzaju, wielkości i skali prowadzonej działalności. Obsługujemy zarówno freelancerów, niewielkie działalności gospodarcze, jak i duże spółki, które zdecydowały się na skorzystanie z naszych usług.

Zewnętrzna obsługa księgowa daje poczucie bezpieczeństwa. Dodatkowo delegujesz obowiązki i zyskujesz czas, który możesz przeznaczyć na planowanie rozwoju firmy.

Nasz profesjonalny zespół dysponuje ogromna wiedzą i doświadczeniem w zakresie usług księgowych, a nasze biuro rachunkowe nie tylko pełne jest profesjonalistów, ale też odznacza się zapałem, dynamiką w działaniu i stawianiem potrzeb klienta na pierwszym miejscu. Wychodzimy z założenia, że wszyscy nasi klienci są zróżnicowani, a ich potrzeby mocno indywidualne, dlatego do każdego staramy się podchodzić w sposób najbardziej odpowiadający jego potrzebom.

Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne usługi księgowe. Naszą pracę wykonujemy na podstawie uprawień wydanych przez Ministerstwo Finansów. Wykorzystujemy najnowsze oprogramowanie finansowo – księgowe, co gwarantuje Państwu bezpieczeństwo informatyczne.

Księgowość a wirtualne biuro

Proponujemy Państwu m.in.:

  • Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • Prowadzenie spraw kadrowych
  • Obsługę spraw pracowniczych
  • Doradztwo podatkowe
  • Szkolenia BHP
  • Pisma do urzędów
  • Oprócz wiedzy i doświadczenia dysponujemy także nowoczesnym oprogramowaniem, które znacznie ułatwia naszą codzienną pracę, a w efekcie pozwala prowadzić sprawniejszą rachunkowość dla naszych klientów

ZOBACZ POZOSTAŁE USŁUGI:

wirtualne biuro

POZNAJ NASZE PAKIETY: