Założenie spółki - kompleksowe zakładanie spółki w Warszawie


Założenie spółki może być problemem – to skomplikowany i czasochłonny proces, na który nie każdy ma czas. Ponadto bez odpowiedniej wiedzy trudno prawidłowo przejść proces rejestracji spółek, ale razem z nami mogą Państwo skorzystać z kompleksowej pomocy w tym zakresie. Dzięki temu, że współpracujemy z najlepszymi specjalistami, szybkie otwarcie spółki wspólnie z nami to żaden problem!Decydując się na założenie spółki razem z nami, zyskują Państwo potrójnie:

 • zachowują Państwo swój cenny czas,
 • mają pewność, że wszystkie formalności są zrealizowane prawidłowo,
 • nie muszą Państwo odbywać stresujących wizyt w urzędach.

 

Każdemu z naszych klientów doradzamy, jaka forma spółki byłaby dla nich najlepszym rozwiązaniem. Nasza oferta w tym zakresie to zakładanie spółek:

 • jawnych
 • komandytowych
 • partnerskich
 • akcyjnych
 • komandytowo-akcyjnych
 • z ograniczoną odpowiedzialnością

Współpraca rozpoczyna się od podpisania odpowiedniej umowy doradczej z naszą firmą. Następnie przekazują nam Państwo wszystkie dokładnie dane do rejestracji – również na tym etapie służymy fachowym doradztwem. Kolejnym krokiem jest dokonanie rejestracji działalności w formie spółki, między innymi dostarczenie dokumentacji rejestrowej do KRS. Po decyzji o wpisie do KRS występujemy także o nadanie innych dokumentów rejestrowych, w tym REGON, NIP, VAT oraz VAT-EU.

Zależnie od wybranego procesu rejestracji czas zakładania wynosi zwykle 1-2 tygodnie – w tym czasie mogą zająć się Państwo zaplanowaniem swojej działalności, a my będziemy skupiali się na sprawach formalnych.

 

Wirtualna siedziba spółki

Decydując się na rejestrację spółki, warto wziąć pod uwagę także takie rozwiązanie, jak wirtualna siedziba spółki w naszej ofercie. To idealny wybór dla tych przedsiębiorców, którym zależy na większej efektywności prowadzenia działań, a przy tym na jednoczesnym zmniejszeniu związanych z tym kosztów, głównie obsługi biura. Ponadto to większy prestiż, a wizerunek w dzisiejszych czasach to podstawa.

Nasza wirtualna siedziba spółki to prestiżowy adres w Warszawie, który mogą Państwo umieszczać w swoich pismach – z pewnością pomoże w zdobyciu wielu nowych klientów, a Państwo mogą jednocześnie zachować swoją mobilność. Również nasza wirtualna siedziba spółki to dodatkowe usługi dla realnych oszczędności – odbiór i obsługa korespondencji, w tym jej rejestracja, przechowywanie, skanowanie i odsyłanie na wskazany adres, również wynajem na godziny nowoczesnej stali konferencyjnej, tłumaczenia i inne sprawy urzędowe uzgodnione z klientem – jesteśmy elastyczni, dlatego indywidualnie dopasujemy się do Państwa potrzeb.

Dzięki nam założenie i prowadzenie spółek będzie dla Państwa jeszcze łatwiejsze – zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty na stronie i zachęcamy do wybrania naszych usług!

 

Zalety posiadania wirtualnej siedziby spółki

Wirtualna siedziba przedsiębiorstwa to nowoczesne rozwiązanie, które bazuje na usługach wirtualnego biura. Poleca ona na dokonaniu rejestracji firmy pod określonym adresem – bez konieczności wynajmowania lokalu biurowego czy też rejestrowania działalności pod adresem domowym. To rozwiązanie skierowane zarówno do nowych firm, jak i tych prowadzących już swoja działalność.

Nasze Centrum Twojebiuro24.pl oferuje również tego rodzaju rozwiązania – wirtualna siedziba spółki u nas jest na wyciągnięcie ręki i w tym zakresie oferujemy naszym klientom także szeroką gamę dodatkowych usług poprawiających efektowność i zmniejszających koszty prowadzenia biznesu.

 

Wśród najważniejszych zalet wirtualnej siedziby spółki znajdują się:

 • obniżenie kosztów utrzymania biura
 • zmniejszenie opłat związanych z zatrudnianiem pracowników biurowych
 • większy prestiż firmy przy rejestracji pod rozpoznawalnym adresem
 • elastyczność w ramach doboru lokalizacji prowadzenia działalności
 • możliwość korzystania z dodatkowych usług, na przykład wynajmu biura na godziny czy sal szkoleniowych i konferencyjnych
 • większa anonimowość prywatnych informacji
 • prostsze promowanie firmy

 

To tylko część korzyści związanych z założeniem firmy pod wirtualnym adresem. Dzisiaj taka opcja jest coraz bardziej popularna i korzysta z niej wiele spółek, dlatego też jeżeli Państwo również planują takie rozwiązanie, wtedy jesteśmy całkowicie do dyspozycji – posiadamy szerokie doświadczenie w tej branży oraz mamy już wielu zadowolonych klientów. Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do ich grona!

 

Więcej o spółkach na stronach:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%B3%C5%82ka_z_ograniczon%C4%85_odpowiedzialno%C5%9Bci%C4%85

http://ms.gov.pl/Data/Files/_public/aktual/2013/broszura---21-dobrych-zmian.pdf