Rejestrowanie działalności gospodarczej  

  •  
  •    

Zakładanie działalności coraz częściej jest nie tylko koniecznością, ale też świadomym wyborem. Wiele osób rezygnuje z pracy na etacie, ponieważ okazuje się, że bardziej dochodowe (i o wiele wygodniejsze) jest bycie freelancerem i prowadzenie swojej niewielkiej działalności. Niezależnie od tego, czy jest to firma jednoosobowa, czy większa spółka, jej rejestracja wiąże się z szeregiem czasochłonnych formalności, które niejednokrotnie bardzo ciężko jest spełnić. Dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, którzy dysponują doświadczeniem i wiedzą w zakresie tego, jak najłatwiej i najszybciej zarejestrować działalność gospodarczą. Oferujemy Państwu pomoc w zakładaniu działalności jednoosobowej, w zakładaniu spółki, niezależnie od tego, czy będzie to spółka akcyjna, z ograniczoną odpowiedzialnością, komandytowa, jawna, partnerska, akcyjna czy komandytowo-akcyjna. Mamy ogromne doświadczenie, dlatego wiemy, jak najskuteczniej pomóc Państwu w założeniu spółki i w rejestracji działalności gospodarczej.

 

 

Osoba, która decyduje się na założenie firmy, staje przed szeregiem dylematów. Jednym z nich jest samo pojęcie decyzji – czy rejestracja działalności gospodarczej będzie mi się opłacać? Większość osób po pewnym czasie stwierdza, że była to najlepsza decyzja w życiu. Inną kwestią, która może okazać się nie lada problematyczna, jest wybór miejsca na biuro. Ogromna ilość freelancerów pracuje zdalnie, w domowym zacisze, podobnie jak wiele osób, które zrezygnowały ze stacjonarnej pracy w biurze na rzecz współpracy zdalnej. Nie każdy jednak chce, aby prywatny adres stanowił zarazem jego adres firmowy. Rozwiązaniem tych problemów jest skorzystanie z usług wirtualnego biura. Jeśli zdecydujemy się na wynajęcie biura, otrzymamy przede wszystkim możliwość zarejestrowania działalności gospodarczej pod tym właśnie adresem. Inną kwestią będzie możliwość używania go później jako adresu do korespondencji. Wirtualne biura jednak oferują o wiele szerszy zakres usług, jak na przykład odbieranie, wysyłanie i przekazywanie poczty, a także skanowanie jej i wysyłanie na naszego maila – dzięki temu nasi klienci wysyłają korespondencję na adres biurowy, a my mamy w nią natychmiastowy wgląd. Można także korzystać z eleganckiej sali, służącej do spotkań biznesowych, z sal szkoleniowych, biurek coworkingowych czy sprzętu biurowego.

 

 

Często jednak współpraca z wirtualnym biurem rozpoczyna jeszcze przed zarejestrowaniem działalności gospodarczej, dzięki czemu osoby zakładające firmę mogą korzystać z adres biura przy wypełnianiu wszelkich formalności. Pomoc specjalistów z biura wirtualnego wielokrotnie okazuje się ogromną i profesjonalną pomoc przy zakładaniu firmy. Osoby te wiedzą, jak rejestrować działalność gospodarczą, aby uniknąć stresu i wielu komplikacji. Jeśli zatem planujesz zarejestrowanie działalności gospodarczej, a jednocześnie nie masz pomysłu na adres dla swojej firmy, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. 

Sala dla 12 osób

  • Sala dla 12 osób (w pełni umeblowana, Wi-Fi, Flipchart, parking) - 28 zł/h
  • Pakiet cały dzień -220 zł (do 10 godzin)
  • Możliwość wynajęcia na tydzień lub miesiąc - tydzień 950 zł/miesiąc 2850 zł

 

Więcej zdjęć naszego wnętrza dostępne jest tutaj: twojebiuro24.pl/sale-konferencyjne

Znajdziesz nas na ul. Puławskiej 41/43.
Sale konferencyjne ul. Puławska 39/40.

 

Zobacz także

 

Jesteśmy bardzo elastyczni - możecie Państwo dowolnie konfigurować zakres usług.
Potrzebujesz nietypowej usługi?
Złóż zamówienie a my uruchomimy ją dla Ciebie.