Pomoc w zakładaniu spółek - na czym to polega?

Czy założenie spółki może stanowić problem? Czy działania związane z jej założeniem są skomplikowane i czasochłonne? W gruncie rzeczy tak, jednak z pomocą wirtualnego biura - nie taki diabeł straszny, jak go malują. Chcąc założyć spółkę, wystarczy skorzystać z pomocy, by móc zaoszczędzić czas i  niepotrzebne nerwy. Często brak dostatecznej wiedzy sprawia, iż na drodze zakładania tego typu działalności, pojawiają się liczne problemy. Wirtualne biuro świadcząc kompleksową pomoc w tym zakresie - jest w stanie sprostać potrzebom i oczekiwaniom absolutnie wszystkich klientów.

 

Wirtualne biuro a założenie spółki - korzyści

 

Nie każde wirtualne biuro oferuje pomoc przy zakładaniu firmy. My taką możliwość stworzyliśmy. Do największych zalet należy przede wszystkim oszczędność czasu klienta, możliwość ominięcia żmudnej i często stresującej procedury zakładania spółki i wizyt w urzędach, a do tego pewność, iż wszelkie kwestie formalne zostaną zrealizowane tak, jak należy. 

 

Wystarczy podpisać umowę z wirtualnym biurem, określić swoje potrzeby, wymagania i oczekiwania, a następnie oczekiwać na końcowe rezultaty. Czas zakładania spółki wynosi około 1 - 2 tygodni. Klient planuje, realizuje pewne zadania związane z prowadzeniem już firmy, a wirtualne biuro zajmuje się kompleksowo całą papierologią, w tym między innymi takimi zadaniami, jak:

• rejestracja działalności w formie spółki

• dostarczenie dokumentacji rejestrowej do KRS

• załatwienie formalności związanych z nadaniem dokumentów rejestrowych: REGON, NIP, VAT, VAT- EU 

 

 

Kompleksowe doradztwo wirtualnego biura

 

Wirtualne biuro służy profesjonalnym doradztwem, zarówno przy zakładaniu spółek, jak również i podczas ich prowadzenia. Pomaga dobrać najlepsze rozwiązania i zastosować najbardziej opłacalne opcje. Nasze biuro pomaga w zakładaniu takich spółek, jak:

• jawne, komandytowe

• partnerskie

• akcyjne

• komandytowo - akcyjne

• z ograniczoną odpowiedzialnością

Wirtualne biuro oferuje swoją pomoc doradczą i dopasowanie konkretnego rozwiązania wprost pod potrzeby wszystkich klientów. 

 

Wybór najlepszych rozwiązań

 

To, co na pewno stanowi kluczowe znaczenie przy zakładaniu spółki przez wirtualne biuro, to także możliwość uzyskania wirtualnego, prestiżowego adresu firmy. Nie każdego byłoby stać na wynajem lokalu w najlepszej części miasta, gdzie koszty te są kolosalne. Co więcej, nie każdy też potrzebuje biura fizycznie, by móc świadczyć swoje usługi. Mając wirtualne biuro, otrzymuje się wybrany przez siebie adres, jako siedzibę firmy, jednocześnie mając możliwość wynajmu takiego miejsca w formie sali konferencyjnej na wyznaczone dni.

 

Dodatkowe usługi wirtualnego biura

I oczywiście nie sposób, nie zwrócić uwagi także na dodatkowe korzyści, jakie biuro wirtualne spółkom może dać. Prowadzenie księgowości, obsługa prawna, obsługa korespondencji czy korzystanie z pomocy firm reklamowych. Możliwości w tym zakresie są po prostu - nieograniczone, a im lepszy wybór biura, tym większa satysfakcja i zadowolenie.