Po co firmie biuro wirtualne?

Posiadanie wirtualnego adresu to duże ułatwienie dla początkującego przedsiębiorcy, które chce, aby jego firmy była zarejestrowana w prestiżowej lokalizacji.

Warto dowiedzieć się o jej możliwościach dla firmy. Wirtualne biuro co to jest oraz dla kogo?

 

biuro

 

Jak biuro wirtualne może pomoc właścicielom nowych firm?

Założenie własnej firmy wiąże się z szeregiem procedur i formalności, które należy spełnić. Dochodzące koszty utrzymania lokalu biura i prowadzenie księgowości to ciemna strona medalu dla przedsiębiorcy. Pomysł na wirtualne biuro w Warszawie, w samym centrum prestiżowej dzielnicy jest w stanie zapewnić Państwu spokój i pomoc z codziennymi obowiązkami. Rozumiemy, jak ważna jest dla Państwa koncentracja na misji firmy i realizacja celu. Dlatego też w swojej ofercie posiadamy szerokie spektrum usług oraz udogodnień, które pomogą Państwu na każdym na etapie. Wyróżniamy się wysoką jakością usług oraz:

  • pomocą przy rejestracji działalności gospodarczej
  • usługami księgowymi
  • prestiżową lokalizacją
  • wirtualnym adresem w stolicy
  • salami spotkań do wynajęcia 
  • obsługą poczty przychodzącej oraz wychodzącej

Dzięki nam mogą Państwo skupić się na rozwoju własnej firmy a formalności zostawić nam. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, dzięki temu dowiedzą się Państwo więcej o idei biura wirtualnego i być może odnajdą w tym swoją inspirację. 

 

Prestiżowy adres wirtualny

Lokalizacji firmy wpływa na ocenę w oczach klientów, dlatego też warto zadbać o to, aby adres do kontaktu był profesjonalny. Dlatego też nasze biuro wirtualne znajduje się w stolicy. Jeżeli w firmie pracują Państwo zdalnie i nie ma potrzeby wynajmowania powierzchni biurowej, warto skorzystać z opcji adresu wirtualnego. Można pod nim nie tylko zarejestrować swoją działalność w urzędzie, ale również przekierować całą swoją korespondencję. W ramach obsługi informujemy o przekazach pocztowych oraz w razie potrzeby otwieramy, oraz skanujemy listy. Dzięki temu nie muszą się Państwo martwić o przepływ informacji, nawet jeżeli znajdują się Państwo na drugim krańcu kraju.

 

Prowadzenie spotkań oraz szkoleń

W zależności od typu prowadzonej działalności, spotkania bezpośrednie z kontrahentami mogą być niekiedy koniecznie. Rozmowy przeprowadzane w domowych warunkach oraz w restauracjach, mogą wpłynąć negatywnie na wizerunek firmy. Wynajęcie sali szkoleniowej w stolicy może być skutecznym rozwiązaniem. Zaproszenie gości do nowoczesnego, dobrze wyposażonego wnętrza, doda Państwa działalności powagi. Nasza firma zapewnia Państwu pełne wyposażenie sal od Internetu po ksero, czy flipcharty. Zachęcamy do zapoznania się z cennikiem lub kontaktu z nami, aby ustalić termin, na kiedy pomieszczenie ma być dla Państwa przygotowane.

 

Rejestracja działalności oraz obsługa księgowa

Korzystając z usług naszego biura wirtualnego na samym początku swojej działalności, mogą Państwo skorzystać z pomocy przy rejestracji firmy. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie kompleksowo Państwa obsłużyć. Pomożemy w procesie samej rejestracji, jak i też przy prowadzeniu księgowości. Działamy na szeroką skalę i obsługujemy zarówno freelancerów, jak też niewielkie działalności gospodarcze, czy duże spółki. Dzięki nam mogą Państwo wypłynąć na szerokie wody, niezależnie od typu prowadzonej firmy.

 

Biuro wirtualne w Warszawie może Państwu przynieść niezliczone korzyści. W dzisiejszych czasach nie ma potrzeby, aby posiadać stacjonarne miejsce pracy. Nasza firma stara się dopasować do każdego klienta oraz zapewnić mu wszelkie niezbędne usługi. Dzięki nam mogą Państwo skupić się na prowadzonej działalności, przyjmować gości, posiadać pomoc księgową oraz prestiżową lokalizację firmy. Zachęcamy do kontaktu!