Biuro rachunkowe na Warszawskim Mokotowie - usługi księgowe - tania księgowość

W ramach naszego wirtualnego biura w Warszawie prowadzimy także usługi księgowe o szerokim zakresie. W naszym biurze rachunkowym obsługujemy wszystkich przedsiębiorców, niezależnie od rodzaju, wielkości i skali prowadzonej działalności. Obsługujemy zarówno freelancerów, niewielkie działalności gospodarcze, jak i duże spółki, które zdecydowały się na skorzystanie z naszych usług. Nasz profesjonalny zespół dysponuje ogromna wiedzą i doświadczeniem w zakresie usług księgowych, a nasze biuro rachunkowe nie tylko pełne jest profesjonalistów, ale też odznacza się zapałem, dynamiką w działaniu i stawianiem potrzeb klienta na pierwszym miejscu. Wychodzimy z założenia, że wszyscy nasi klienci są zróżnicowani, a ich potrzeby mocno indywidualne, dlatego do każdego staramy się podchodzić w sposób najbardziej odpowiadający jego potrzebom.

Posiadamy w swojej ofercie profesjonalne usługi księgowe. Naszą pracę wykonujemy na podstawie uprawień wydanych przez Ministerstwo Finansów. Wykorzystujemy najnowsze oprogramowanie finansowo – księgowe, co gwarantuje Państwu bezpieczeństwo informatyczne.

 

Proponujemy Państwu m.in.

  • Prowadzenie księgi przychodów i rozchodów
  • Prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • Prowadzenie spraw kadrowych
  • Obsługę spraw pracowniczych
  • Szkolenia BHP
  • Pisma do urzędów
  • Oprócz wiedzy i doświadczenia dysponujemy także nowoczesnym oprogramowaniem, które znacznie ułatwia naszą codzienną pracę, a w efekcie pozwala prowadzić sprawniejszą rachunkowość dla naszych klientów.

 

Nasza podstawowa oferta cenowa na usługi księgowe

książka przychodów i rozchodów – cena od 89 zł netto do negocjacji

pełna księgowość – cena od 299 zł netto do negocjacji

 

Naszym głównym celem jest kompleksowe wsparcie Państwa działalności biznesowej, dlatego stworzyliśmy nasze wirtualne biuro oraz nowoczesne biuro rachunkowe. Decydując się na współpracę z nami, otrzymują Państwo nie tylko nieustanną pomoc księgową na najwyższym poziomie, ale także możliwość korzystania z usług, które oferuje nasze wirtualne biuro. Proponujemy nie tylko adres do korespondencji, który uczyni Państwa firmę o wiele bardziej reprezentatywną, a jej wizerunek znacznie bardziej godny zaufania. Zapraszamy także do korzystania z naszej wyjątkowej sali do spotkań biznesowych, w której przestrzeń została zaaranżowana według najwyższych światowych standardów.

 

Dysponujemy także salami szkoleniowymi oraz biurkami coworkingowymi. Dzięki temu nasi klienci mogą korzystać ze zróżnicowanej oferty, która przygotowana została z myślą o Państwa potrzebach oraz jest nieustannie przez nas udoskonalana:

 

 

Jesteśmy dumni, że tak wiele firm decyduje się na skorzystanie z naszych usług. Wierzymy, że jesteśmy źródłem satysfakcji dla naszych klientów, którzy prowadzą działalność i chcą korzystać z profitów, jakie daje posiadanie wirtualnego adresu biura. Także nasz zespół, świadczący usługi księgowe, buduje biuro rachunkowe o najwyższych standardach. Świadczymy usługi szybko oraz kompleksowo, oferujemy dobre ceny i przyjemną atmosferę współpracy, ponieważ chcemy budować nie tylko rzetelny wizerunek naszych klientów, ale też nas samych.

 

 

Jeśli rozważają Państwo skorzystanie z usług biura rachunkowego, serdecznie zapraszamy. Doradzamy we wszystkich kwestiach, związanych z prowadzeniem efektywnej księgowości, z rejestracją działalności gospodarczej oraz w kwestii tego, jak najlepiej zoptymalizować kwestie podatkowe w Państwa firmie. Obsługujemy wszelkiego rodzaju firmy, dla których jesteśmy atrakcyjni nie tylko pod względem dynamiki wykonywania usług, ale także ich poziomu merytorycznego. Najwyższa jakość to coś, co oferujemy wszystkim naszym klientom, dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. 

 

 

 

 

 

 

Sala dla 12 osób

  • Sala dla 12 osób (w pełni umeblowana, Wi-Fi, Flipchart, parking) - 28 zł/h
  • Pakiet cały dzień -220 zł (do 10 godzin)
  • Możliwość wynajęcia na tydzień lub miesiąc - tydzień 950 zł/miesiąc 2850 zł

 

 

Więcej zdjęć naszego wnętrza dostępne jest tutaj: twojebiuro24.pl/sale-konferencyjne

Znajdziesz nas na ul. Puławskiej 41/43.
Sale konferencyjne ul. Puławska 39/40.

 

Zobacz także

 

Jesteśmy bardzo elastyczni - możecie Państwo dowolnie konfigurować zakres usług.
Potrzebujesz nietypowej usługi?
Złóż zamówienie a my uruchomimy ją dla Ciebie.