E- biuro – twoje wirtualne biuro

Dzięki usłudze wirtualnego biura twoja firma może zyskać wiele – e-biura cieszą się obecnie dużą popularnością wśród tych przedsiębiorców, którzy doceniają wygodę i chcą oszczędzać na kosztach prowadzenia działalności.

Usługa ta polega na outsourcingu obsługi biurowej bez potrzeby fizycznej obecności firmy pod danym adresem. W ten sposób korzystający z niej klienci mogą przerzucić większość obowiązków na barki bardziej doświadczonych w tej dziedzinie specjalistów. Za sprawą szerokiej gamy usług związanych z wirtualnym biurem zarówno jednoosobowa działalność, jak i spółka mogą realizować swoje zadania jeszcze bardziej efektywnie i jednoczenie przy zmniejszonych kosztach.

Oferujemy kompleksowe usługi e-biura w Warszawie. Nasi pracownicy będą twoimi pracownikami i zadbają o to, aby wirtualne biuro spełniło wszystkie twoje oczekiwania. Prowadzimy e-biuro w Warszawie i udostępniamy naszym klientom prestiżowy adres do rejestracji działalności. Zajmujemy się także obsługą korespondencji, pomagamy w sprawach urzędowych.

Skontaktuj się z nami zanim założysz działalność gospodarczą, a my będziemy mogli pomóc ci w formalnościach. Gdy masz już firmę, sprawdź naszą ofertę, aby dowiedzieć się, jak poprawić jej wyniki razem z e-biurem. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

Sala dla 12 osób

  • Sala dla 12 osób (w pełni umeblowana, Wi-Fi, Flipchart,
  • Pakiet cały dzień - 350 zł (do 10 godzin)

Więcej zdjęć naszego wnętrza dostępne jest tutaj: twojebiuro24.pl/sale-konferencyjne

Znajdziesz nas na ul. Puławskiej 41/43.
Sale konferencyjne ul. Puławska 39/40.

 

Zobacz także

 

Jesteśmy bardzo elastyczni - możecie Państwo dowolnie konfigurować zakres usług.
Potrzebujesz nietypowej usługi?
Złóż zamówienie a my uruchomimy ją dla Ciebie.