Adres do korespondencji

 

Żyjemy w czasach, kiedy praca niekoniecznie już odbywa się w przestrzeni biurowej. Coraz więcej osób pracuje zdalnie, a ich narzędziem pracy jest jedynie komputer z dostępem do Internetu. Niezależnie od tego, czy są to freelancerzy, czy może zatrudnieni są w jakiejś firmie, często decydują się oni na pracę w domu. Osiągają z tego powodu mnóstwo korzyści – przede wszystkim mogą zaoszczędzić czas, który przeznaczyliby na dojazdy, a w niektórych miastach mogą to być nawet 2-3 godziny w ciągu dnia. Inną kwestią jest oszczędność na paliwie i biletach. Mają też swobodę w decydowaniu, o której godzinie będą pracować (pod warunkiem, że w ustalonych porach będą do dyspozycji pracowników lub klientów). Korzyści jest wiele, dlatego coraz więcej osób rezygnuje z pracy w biurze.

Jednak w przypadku, gdy ktoś prowadzi własną działalność gospodarczą, nie dysponuje biurem, a chce zachować prywatność, doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług biura wirtualnego. Otrzymuje się wtedy możliwość zarejestrowania działalności gospodarczej pod podanym adresem, a także podania tego miejsca jako adresu do korespondencji. Dzięki temu wszelka firmowa poczta i przesyłki przychodzą na wskazany adres biura wirtualnego.

Biura wirtualne świadczą także szereg innych usług, jak pomoc księgowa, wypożyczanie reprezentacyjnej sali, idealnej do spotkań biznesowych z klientami, możliwość korzystania z biurek coworkingowych czy ze sprzętu biurowego, który akurat będzie potrzebny. Dzięki temu osoby, które zdecydują się na skorzystanie z usług biura wirtualnego, zależnie od rodzaju podpisanej umowy, uzyskują dostęp do szeregu wyjątkowo przydatnych funkcji, których nie sposób nie docenić. Będą one mogły nie tylko założyć działalność, podając wskazany adres do korespondencji i używać go później, lecz także biuro zajmie się odbiorem paczek, wysyłaniem listów, skanowaniem ich, aby można było od razu mieć dostęp do przychodzącej poczty. Wirtualne biuro może nawet zająć się przekazywaniem połączeń. Jest to nieoceniona pomoc w codziennej pracy freelancera lub małej firmy.

Posługiwanie się adresem do korespondencji biura wirtualnego jest też dla małych firm czy dla freelancerów ogromną szansą. Prestiżowy adres w centrum Warszawy lub innych dużych miast powoduje wzbudzanie zaufania do danej firmy lub osoby. Szczególnie jeśli pod danym adresem znajdują się także biura innych rozpoznawalnych marek, wzrasta nie tylko zaufanie, ale także postrzeganie kompetencji. Może to naprawdę w znaczący sposób poprawić wizerunek danej firmy. Jeśli zatem jesteś freelancerem lub prowadzisz niewielką działalność gospodarczą, a chcesz, by Twoja firma miała prestiżowy adres do korespondencji i mogła poszczycić się rozpoznawalnym adresem, a także nie chcesz podawać adresu prywatnego, nie zastanawiaj się i zapoznaj się z ofertą biura wirtualnego. 

 

 

Sala dla 12 osób

  • Sala dla 12 osób - w pełni umeblowana, Wi-Fi, Flipchart,
  • Pakiet cały dzień -350 zł (do 10 godzin)

Więcej zdjęć naszego wnętrza dostępne jest tutaj: twojebiuro24.pl/sale-konferencyjne

Znajdziesz nas na ul. Puławskiej 41/43.
Sale konferencyjne ul. Puławska 39/40.

Zobacz także

 

Jesteśmy bardzo elastyczni - możecie Państwo dowolnie konfigurować zakres usług.
Potrzebujesz nietypowej usługi?
Złóż zamówienie a my uruchomimy ją dla Ciebie.