Zakładanie spółek – kompleksowa pomocZałożenie spółki może być problemem – to skomplikowany i czasochłonny proces, na który nie każdy ma czas. Ponadto bez odpowiedniej wiedzy trudno prawidłowo przejść proces rejestracji spółek, ale razem z nami mogą Państwo skorzystać z kompleksowej pomocy w tym zakresie. Dzięki temu, że współpracujemy z najlepszymi specjalistami, szybkie otwarcie spółki wspólnie z nami to żaden problem!

Decydując się na założenie spółki razem z nami, zyskują Państwo potrójnie: zachowują Państwo swój cenny czas mają pewność, że wszystkie formalności są zrealizowane prawidłowo nie muszą Państwo odbywać stresujących wizyt w urzędach

Każdemu z naszych klientów doradzamy, jaka forma spółki byłaby dla nich najlepszym rozwiązaniem. Nasza oferta w tym zakresie to zakładanie spółek:

 • jawnych
 • komandytowych
 • partnerskich
 • akcyjnych
 • komandytowo-akcyjnych
 • z ograniczoną odpowiedzialnościąWspółpraca rozpoczyna się od podpisania odpowiedniej umowy doradczej z naszą firmą. Następnie przekazują nam Państwo wszystkie dokładnie dane do rejestracji – również na tym etapie służymy fachowym doradztwem. Kolejnym krokiem jest dokonanie rejestracji działalności w formie spółki, między innymi dostarczenie dokumentacji rejestrowej do KRS. Po decyzji o wpisie do KRS występujemy także o nadanie innych dokumentów rejestrowych, w tym REGON, NIP, VAT oraz VAT-EU.

Zależnie od wybranego procesu rejestracji czas zakładania wynosi zwykle 1-2 tygodnie – w tym czasie mogą zająć się Państwo zaplanowaniem swojej działalności, a my będziemy skupiali się na sprawach formalnych.

Wirtualna siedziba spółkiDecydując się na rejestrację spółki, warto wziąć pod uwagę także takie rozwiązanie jak wirtualna siedziba spółki w naszej ofercie. To idealny wybór dla tych przedsiębiorców, którym zależy na większej efektywności prowadzenia działań, a przy tym jednoczesnym zmniejszeniu związanych z tym kosztów, głównie obsługi biura. Ponadto to większy prestiż, a wizerunek w dzisiejszych czasach to podstawa.

Nasza wirtualna siedziba spółki to prestiżowy adres w Warszawie, który mogą Państwo umieszczać w swoich pismach – z pewnością pomoże w zdobyciu wielu nowych klientów, a Państwo mogą jednocześnie zachować swoją mobilność. Również nasza wirtualna siedziba spółki to dodatkowe usługi dla realnych oszczędności – odbiór i obsługa korespondencji, w tym jej rejestracja, przechowywanie, skanowanie i odsyłanie na wskazany adres, również wynajem na godziny nowoczesnej stali konferencyjnej, biuro co-workingowe z dostępem do sprzętu biurowego, tłumaczenia i inne sprawy urzędowe uzgodnione z klientem – jesteśmy elastyczni, dlatego indywidualnie dopasujemy się do Państwa potrzeb.

Dzięki nam założenie i prowadzenie spółek będzie dla Państwa jeszcze łatwiejsze – zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty na stronie i zachęcamy do wybrania naszych usług!Zalety posiadania wirtualnej siedziby spółkiWirtualna siedziba przedsiębiorstwa to nowoczesne rozwiązanie, które bazuje na usługach wirtualnego biura. Poleca ona na dokonaniu rejestracji firmy pod określonym adresem – bez konieczności wynajmowania lokalu biurowego czy też rejestrowania działalności pod adresem domowym. To rozwiązanie skierowane zarówno do nowych firm, jak i tych prowadzących już swoja działalność.

Nasze Centrum Twojebiuro24.pl oferuje również tego rodzaju rozwiązania – wirtualna siedziba spółki u nas jest na wyciągnięcie ręki i w tym zakresie oferujemy naszym klientom także szeroką gamę dodatkowych usług poprawiających efektowność i zmniejszających koszty prowadzenia biznesu.

Wśród najważniejszych zalet wirtualnej siedziby spółki znajdują się:

 • obniżenie kosztów utrzymania biura
 • zmniejszenie opłat związanych z zatrudnianiem pracowników biurowych
 • większy prestiż firmy przy rejestracji pod rozpoznawalnym adresem
 • elastyczność w ramach doboru lokalizacji prowadzenia działalności
 • możliwość korzystania z dodatkowych usług, na przykład wynajmu biura na godziny czy sal szkoleniowych i konferencyjnych
 • większa anonimowość prywatnych informacji
 • prostsze promowanie firmyTo tylko część korzyści związanych z założeniem firmy pod wirtualnym adresem. Dzisiaj taka opcja jest coraz bardziej popularna i korzysta z niej wiele spółek, dlatego też jeżeli Państwo również planują takie rozwiązanie, wtedy jesteśmy całkowicie do dyspozycji – posiadamy szerokie doświadczenie w tej branży oraz mamy już wielu zadowolonych klientów. Mamy nadzieję, że dołączą Państwo do ich grona!

 

Więcej o spółkach na stronach:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%B3%C5%82ka_z_ograniczon%C4%85_odpowiedzialno%C5%9Bci%C4%85

http://ms.gov.pl/Data/Files/_public/aktual/2013/broszura---21-dobrych-zmian.pdf