Coworking – wygodnie i profesjonalnie

Coworking (z języka angielskiego – pracować razem) to nowoczesne rozwiązanie dla mobilnych i doceniających komfort przedsiębiorców. Dzięki niemu możesz uzyskać miejsce do pracy indywidualnej lub wspólnej z profesjonalnie przygotowanym zapleczem biurowym. W Warszawie coworking cieszy się obecnie dużym powodzeniem – to oferta skierowana również do ciebie!

Wykonywanie swoich obowiązków w domu czy w restauracji lub kawiarni nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Biura coworkingowe to otwarta i przyjazna przestrzeń dla firm oraz freelancerów, którzy cenią komfort i spokój pracy. Coworkerzy pracują w biurach niezależnie od siebie, ale również istnieje możliwość korzystania z większej przestrzeni w ramach szeroko zakrojonych projektów. Coworking to również efektywny sposób na zawieranie nowych znajomości biznesowych – jego społecznościowy charakter to duży atut. W efekcie możesz oddzielić swoje życie prywatne od pracy i skoncentrować się na każdej z tych sfer oddzielnie.

Zapewniamy dostęp do w pełni wyposażonego biura coworkingowego, dzięki któremu twoja praca stanie się jeszcze łatwiejsza. Na miejscu czeka na ciebie wszystko to, czego potrzebujesz – biurko z wygodnym fotelem, internet oraz sprzęty biurowe.

Coworking – Warszawa. To u nas znajdziesz przestrzeń i atmosferę do efektywniejszej pracy – zapraszamy!

Wirtualne biura - twojebiuro24.pl - Biura na godziny - ul. Jana Ostroroga 24A, 163 Warszawa

Sala Paryż

  • Sala PARYŻ (dla 14 osób, w pełni umeblowana, Wi-Fi, Flipchart, parking) - 28 zł/h
  • Pakiet cały dzień -220 zł (do 10 godzin)
  • Możliwość wynajęcia na tydzień lub miesiąc - tydzień 950 zł/miesiąc 2850 zł

Więcej zdjęć naszego wnętrza dostępne jest tutaj: twojebiuro24.pl/sale-konferencyjne

Znajdziesz nas na ul. Jana Ostroroga 24A

 

Zobacz także

 

Jesteśmy bardzo elastyczni - możecie Państwo dowolnie konfigurować zakres usług.
Potrzebujesz nietypowej usługi?
Złóż zamówienie a my uruchomimy ją dla Ciebie.