Twojebiuro24.pl – sale szkoleniowe w Warszawie

Do prowadzenia szkoleń wcale nie potrzebują Państwo własnej sali szkoleniowej – obecnie dostępne są tak korzystne rozwiązania jak w naszym Centrum Twojebiuro24.pl. Możemy zapewnić każdemu z naszych klientów dostęp do nowoczesnych przestrzeni, które są optymalnie przygotowane do prowadzenia szkoleń, a to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach i w centrum Warszawy!

Nasze sale szkoleniowe to propozycja przeznaczona dla każdego przedsiębiorcy oraz innych osób, które chcą wynająć odpowiednią przestrzeń na określony czas. Dysponujemy trzema salami przeznaczonymi dla 8, 14 oraz 25 osób, a także gabinetami dla 3 i 4 osób, dlatego też mogą uzyskać u nas Państwo wsparcie zarówno w przypadku niewielkich grup, jak i tych większych. Każda sala szkoleniowa jest wyposażona w meble biurowe i konferencyjne, posiada dostęp do internetu Wi-Fi, a także w ramach usługi dajemy naszym klientom dostęp do parkingu. Ponadto w salach można korzystać z flipchartów. Na życzenie wypożyczamy odpłatnie rzutnik multimedialny, możemy także zamówić dla Państwa serwis kawowy.

Ze względu na dogodną lokalizację naszego Centrum Twojebiuro24.pl mogą Państwo prowadzić szkolenia w prestiżowym punkcie Warszawy z bardzo dobrym dojazdem, co jest kolejnym atutem. Ponadto w ten sposób będą mogli Państwo podwyższyć prestiż swojej firmy i poprawić jej wizerunek w oczach klientów i kontrahentów.

Jeżeli wobec tego potrzebują Państwo sali szkoleniowej na wynajem w Warszawie, wtedy jesteśmy całkowicie do dyspozycji. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji związanych ze świadczonymi przez nas usługami. Nasi pracownicy zawsze służą pomocą i pomogą Państwu w dobraniu właściwej sali i zasugerują dodatkowe rozwiązania.

 

Sala Paryż

  • Sala PARYŻ (dla 14 osób, w pełni umeblowana, Wi-Fi, Flipchart, parking) - 28 zł/h
  • Pakiet cały dzień -220 zł (do 10 godzin)
  • Możliwość wynajęcia na tydzień lub miesiąc - tydzień 950 zł/miesiąc 2850 zł

Więcej zdjęć naszego wnętrza dostępne jest tutaj: twojebiuro24.pl/sale-konferencyjne

Znajdziesz nas na ul. Jana Ostroroga 24A w Warszawie.

 

Zobacz także

 

Jesteśmy bardzo elastyczni - możecie Państwo dowolnie konfigurować zakres usług.
Potrzebujesz nietypowej usługi?
Złóż zamówienie a my uruchomimy ją dla Ciebie.