TwojeBiuro24.pl – sale szkoleniowe w Warszawie

Do prowadzenia szkoleń wcale nie potrzebują Państwo własnej sali szkoleniowej – obecnie dostępne są tak korzystne rozwiązania jak w naszym Centrum Twojebiuro24.pl. Możemy zapewnić każdemu z naszych klientów dostęp do nowoczesnych przestrzeni, które są optymalnie przygotowane do prowadzenia szkoleń, a to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach i w centrum Warszawy!

Nasze sale szkoleniowe to propozycja przeznaczona dla każdego przedsiębiorcy oraz innych osób, które chcą wynająć odpowiednią przestrzeń na określony czas. Dysponujemy dwoma salami przeznaczonymi dla 8 lub 12 osób, które możemy połączyć w jedną przestrzeń. Każda sala szkoleniowa jest wyposażona w meble biurowe i konferencyjne, posiada dostęp do internetu Wi-Fi, a także w ramach usługi dajemy naszym klientom dostęp do parkingu. Ponadto w salach można korzystać z flipchartów. Na życzenie wypożyczamy odpłatnie rzutnik multimedialny, możemy także zamówić dla Państwa serwis kawowy.

Ze względu na dogodną lokalizację naszego Centrum Twojebiuro24.pl mogą Państwo prowadzić szkolenia w prestiżowym punkcie Warszawy z bardzo dobrym dojazdem, co jest kolejnym atutem. Ponadto w ten sposób będą mogli Państwo podwyższyć prestiż swojej firmy i poprawić jej wizerunek w oczach klientów i kontrahentów.

Jeżeli wobec tego potrzebują Państwo sali szkoleniowej na wynajem w Warszawie, wtedy jesteśmy całkowicie do dyspozycji. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji związanych ze świadczonymi przez nas usługami. Nasi pracownicy zawsze służą pomocą i pomogą Państwu w dobraniu właściwej sali i zasugerują dodatkowe rozwiązania.

 

Sala dla 12 osób

  • Sala dla 12 osób (w pełni umeblowana, Wi-Fi, Flipchart, parking) - 28 zł/h
  • Pakiet cały dzień - 220 zł (do 10 godzin)
  • Możliwość wynajęcia na tydzień lub miesiąc - tydzień 950 zł/miesiąc 2850 zł

Więcej zdjęć naszego wnętrza dostępne jest tutaj: twojebiuro24.pl/sale-konferencyjne

Znajdziesz nas na ul. Puławskiej 41/43.
Sale konferencyjne ul. Puławska 39/40.

 

Zobacz także

 

Jesteśmy bardzo elastyczni - możecie Państwo dowolnie konfigurować zakres usług.
Potrzebujesz nietypowej usługi?
Złóż zamówienie a my uruchomimy ją dla Ciebie.