Biura do wynajęcia w Warszawie

 

 

Warszawa jest miejscem, do którego lgną nie tylko konsumenci, ale także przedsiębiorcy. Znajduje się tu przeważająca część czołowych polskich i zagranicznych marek, które właśnie Warszawę wybrały na miejsce swojej siedziby. W efekcie miasto szybko się rozwija, powstaje coraz więcej firm – nie tylko tych dużych i rozpoznawalnych, ale także niewielkich działalności. Warszawa jest też przodownikiem, jeśli chodzi o ilość freelancerów i osób, które zamiast pracy w biurze zdecydowały się na współpracę zdalną ze swoją firmą. Nic dziwnego, wystarczy wyjść w godzinach porannych lub popołudniowych na ulice (a jeszcze lepiej wyjechać na nie samochodem), aby przekonać się na własnej skórze, jak wiele czasu w ciągu dnia może pochłonąć dojazd do firmy i stanie w korkach. Dlatego też wiele osób decyduje się na spokojną pracę w domu, gdzie zaoszczędzają one nie tylko czas, ale także pieniądze i energię, którą mogą swobodnie spożytkować na pracę.

 

 Wielu freelancerów i osób, które prowadzą własną niewielką działalność gospodarczą, staje jednak przed szeregiem problemów. Już na etapie zakładania działalności pojawia się pierwsza problematyczna kwestia – adres. Jaki adres podać, aby nie rezygnować ze swojej prywatności? Doskonałym wyborem są tutaj biura do wynajęcia w Warszawie, które są idealnym rozwiązaniem tego problemu. Korzystając z usług takiego biura, otrzymujesz między innymi możliwość skorzystania z ich adresu, który możesz użyć przy zakładaniu działalności, a później jako adres do korespondencji. Takie rozwiązanie jest szczególnie cenione przez osoby, które wynajmują mieszkanie lub nie chcą podawać swojego prywatnego adresu jako firmowego.

 

Biura do wynajęcia w Warszawie oferują jednak nie tylko adres, świadczą o wiele więcej usług, które stają się nieocenioną pomocą dla osób, które zrezygnowały z codziennej pracy w biurze. Przede wszystkim jest to obsługa księgowa, możliwość korzystania w razie potrzeby w przestrzeni coworkingowej, wyposażonej w biurka, sprzęt, bezprzewodowy internet i zaaranżowanej tak, by stwarzała jak najbardziej sprzyjające warunki do pracy. Biuro wirtualne zadba o odebranie naszej poczty, wyśle lub przekaże przesyłkę, a kiedy dojdzie do nas jakaś korespondencja, może nam ją nawet zeskanować, dzięki czemu niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy, mamy natychmiastowy wgląd w przychodzącą do nas pocztę. Jest to szczególnie przydatna funkcja dla osób, które cały dzień spędzają w podróży i nie mogą odbierać listów o dowolnej porze.

 

 

Istotną rolę przy wyborze biura wirtualnego gra lokalizacja. Wiele biur do wynajęcia w Warszawie czy w innych miastach znajduje się pod nierozpoznawalnym adresem. Warto zatem wybrać biuro, którego lokalizacja jest bardziej prestiżowa. Jeśli nasi klienci widzą, że firma znajduje się w samym centrum miasta, w otoczeniu znanych i rozpoznawalnych marek, zaufanie do nas znacząco wzrasta. Dlatego wybierając biuro do wynajęcia w Warszawie, potraktuj to jako inwestycję i wybierz lokalizację, która przyniesie Ci szereg profitów. 

 

 

 

 

 

Sala Paryż

  • Sala PARYŻ (dla 14 osób, w pełni umeblowana, Wi-Fi, Flipchart, parking) - 28 zł/h
  • Pakiet cały dzień -220 zł (do 10 godzin)
  • Możliwość wynajęcia na tydzień lub miesiąc - tydzień 950 zł/miesiąc 2850 zł

Więcej zdjęć naszego wnętrza dostępne jest tutaj: twojebiuro24.pl/sale-konferencyjne

Znajdziesz nas na ul. Jana Ostroroga 24A

 

Zobacz także

 

Jesteśmy bardzo elastyczni - możecie Państwo dowolnie konfigurować zakres usług.
Potrzebujesz nietypowej usługi?
Złóż zamówienie a my uruchomimy ją dla Ciebie.