Biuro coworkingowe – do twoich usług

Zakładanie biura we własnym domu czy spotykanie się z kontrahentami w restauracjach nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Wtedy, gdy szukasz przestrzeni do prowadzenia działalności, aby oddzielić swoje życie prywatne od pracy, wybierz biuro coworkingowe – to dzięki niemu możesz całkowicie skupić się na swoich celach i jednocześnie dążyć do nich jeszcze łatwiej.

Biuro coworkingowe to atrakcyjne miejsce do pracy – zapewniające spokój i ciszę, dostęp do nowoczesnego zaplecza składającego się nie tylko z biurka i krzesła, ale również ze sprzętów biurowych, ponadto to także możliwość skorzystania z innych usług w ramach wirtualnego biura, na przykład udostępnienia adresu do rejestracji biznesu, obsługi korespondencji, wynajmu sal konferencyjnych czy też usług księgowych.

Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z usług wynajmu biura coworkingowego na godziny, w takim przypadku jesteśmy całkowicie do twojej dyspozycji. Zapewniamy dostęp do usług najwyższej jakości dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i skoncentrowaniu na potrzebach klientów. Oddajemy do twoich usług nowoczesną i w pełni wyposażoną przestrzeń biurową, dzięki której prowadzenie biznesu jest jeszcze prostsze, wygodniejsze i tańsze. Przekonaj się o tym i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Zapraszamy już teraz!

Wirtualne biura - twojebiuro24.pl - Biura na godziny - ul. Jana Ostroroga 24A, 01-163 Warszawa

 

Sala Paryż

  • Sala PARYŻ (dla 14 osób, w pełni umeblowana, Wi-Fi, Flipchart, parking) - 28 zł/h
  • Pakiet cały dzień -220 zł (do 10 godzin)
  • Możliwość wynajęcia na tydzień lub miesiąc - tydzień 950 zł/miesiąc 2850 zł

Więcej zdjęć naszego wnętrza dostępne jest tutaj: twojebiuro24.pl/sale-konferencyjne

 

Znajdziesz nas na ul. Jana Ostroroga 24A

 

Zobacz także

 

Jesteśmy bardzo elastyczni - możecie Państwo dowolnie konfigurować zakres usług.
Potrzebujesz nietypowej usługi?
Złóż zamówienie a my uruchomimy ją dla Ciebie.